Ако некој знае да приреди шоу, тогаш тоа е латино дивата Џенифер Лопез, која овој пат во соработка со Малума изведе настап за паметење. На доделувањето на Американските музички награди во Лос Анџелес сите зборуваа само за нивниот страстен настап на сцената.

 

Оваа година настанот се одржа во „Мајкрософт“ театарот, а музичарите одвај чекаа да се појават на црвениот тепих и на сцената, со оглед дека поради ковид-19 пандемијата сите јавни настани оваа година беа откажани.

Освен возбудата на црвениот тепих, целиот настан со својот настап Џенифер Лопез го направи незаборавен. Додека пееше 56 годишната пејачка облечена во проѕирен припиен комбинезон, кој ги истакна нејзините совршени облини, во дует со колумбискиот музичар Малума, изведуваше страстни секси потези со кои го заведуваше 26 годишниот колега. Погледнете го видеото на нашиот портал.

Најново на форумот

  • No posts to display.