Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: Откријте каков карактер сте

Откријте каков карактер сте 10 Авг 2014 16:28 #251834

• Независна
  • Независна's Avatar
  • senior
  • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
  • Теми: 1140
  • Thank you received: 481
Еве нешто интересно. Изберете слика и таа ќе ви открие нешто за вас. Мене ми погодија. (бр. 1) B)

zelenaucionica.com/izaberite-slicicu-i-n...rije-ponesto-o-vama/
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 10 Авг 2014 16:29 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Откријте каков карактер сте 10 Авг 2014 20:31 #251842

• Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7934
  • Thank you received: 5653
Нумеро уно :D
1. Ваш пут је пут ослобађања. Ви сте особа којој треба пуно простора, и хоћете слободу да радите ствари на свој начин. Преферирате животне путеве које сте сами раскрчили и направили, и увек имате више опција и могућности. Никада не желите да се осетите спутано и ограничено. Прилично сте независни, понекад и бунтовни, али не волите да се конфронтирате другима. Радије ћете се пасивно и мирно одупрети од некога или нечега. Не волите када сте у журби, волите да одвојите време за уживање у животу. Понекада сте чак и презаузети хедонизмом.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...

Ре: Откријте каков карактер сте 10 Авг 2014 22:14 #251847

• Fairy
  • Fairy's Avatar
  • Супер модератор
  • ex MonaLisa
  • Теми: 2188
  • Thank you received: 822
Petica :P
5. Ваш пут је пут стабилности. Ви сте вечни трагалац за миром, и нисте превише захтевни. Веома сте садржајна особа, али једноставно понекада не желите да се трудите. За вас идеалан живот је без великих таласања и оптерећења, сигуран и пријатана. Волите да знате у шта се упуштате, и кад год је то могуће правите лакше изборе. Живот је довољно тежак, да бисте се ви бавили тешким одлукама и ситуацијама. Стабилни сте, и умете да подржите околину. Познати сте по својој доследности.

Ре: Откријте каков карактер сте 10 Авг 2014 22:24 #251848

• Zoja
  • Zoja's Avatar
  • senior
  • Теми: 1383
  • Thank you received: 676
4 :)

Ре: Откријте каков карактер сте 13 Авг 2014 13:47 #251903

• Dolphin
  • Dolphin's Avatar
  • senior
  • Теми: 2797
  • Thank you received: 647
5. Ваш пут је пут стабилности. Ви сте вечни трагалац за миром, и нисте превише захтевни. Веома сте садржајна особа, али једноставно понекада не желите да се трудите. За вас идеалан живот је без великих таласања и оптерећења, сигуран и пријатана. Волите да знате у шта се упуштате, и кад год је то могуће правите лакше изборе. Живот је довољно тежак, да бисте се ви бавили тешким одлукама и ситуацијама. Стабилни сте, и умете да подржите околину. Познати сте по својој доследности.

Fairy :hello:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Следниве корисници изразија благодарност: Fairy

Најново на форумот

• No posts to display.