Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: Миксање

Миксање 25 Ное 2013 18:55 #246223

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Налетав на ова видео и ме изнасмеа, па ми текна еве една ваква тема да имаме каде може да се постираат овие миксови

Džej - Get lucky (Daft punk cover)

:rofl:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 25 Ное 2013 18:56 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Simona`s mom

Ре: Миксање 25 Ное 2013 19:05 #246224

 • Simona`s mom
 • Simona`s mom's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 184
 • Thank you received: 73
 • Карма: 3
Ова е поболно за уши,ама местото му е тука..

У2 со Рамо,рамо
Последна промена: 25 Ное 2013 20:24 by Big Sister. Причина: ureden link
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mamaAnita

Најново на форумот

 • No posts to display.