Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: No comment нешта

No comment нешта 11 Апр 2013 16:01 #236835

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Тука би можеле да објавуваме: коментари што сме ги слушнале, прочитале, нешта што сме ги виделе, а немаат смисла, т.е. се' она за коешто се излишни зборови.

Еве нешто такво кое штотуку го видов :D

A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 11 Апр 2013 16:06 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: No comment нешта 18 Апр 2013 10:05 #237299

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
E aj ovde kje go pisam komentarov, za mene namenet. Svekrva mi mu kazuva na dever mi a jas gi slusam - Da ne mi e strav deka ovaa (jas) kje mu napravi nesto na brat ti, uste utre odma kje si odam da ziveam vo selo :pukam:
Malo pojasnuvanje, mm e 190cm visok i ima 100kg, plus poseduva ogneno oruzje so koe odlicno rakuva, i posle nejze i e strav deka JAS NEMU NESTO MOZE DA MU NAPRAVAM :D
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: No comment нешта 18 Апр 2013 10:10 #237301

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
:muahaha: majkava mnogu sovesna pa bega vo selo :laugh:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Elka

Ре: No comment нешта 18 Апр 2013 10:12 #237302

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Оваа фотографија ја направив во Кина. Бидејќи не им го разбирам јазикот и писмото на кинезите, овој „патоказ„ за мене немаше никаква употребна вредност :lol:


Последна промена: 18 Апр 2013 10:15 by Marge.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.