Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: Еротски или секси вицови

Еротски или секси вицови 17 Јун 2011 19:16 #142169

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Разговараат два клиториса:

- Види се каков си, целиот никаков, смежурен!
- Што да се прави, зли јазици !

:hahaha:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Frenky, Nataly, Helix, bart

Ре: Еротски или секси вицови 17 Јун 2011 19:27 #142172

 • Nataly
 • Nataly's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Be yourself – everyone else is taken !!
 • Теми: 846
 • Thank you received: 600
 • Карма: 52
Ja prasuva sinot majkata :
"Zosto mamo, jas sum crn a vie so tato ste i dvajcata beli" ?

"Cuti sine , kakva zurka bese, cuti sto ne laes"!

:hahaha: :hahaha:


Odat cetiri zeni na ispoved kaj pop. Naredeni edna po druga, a poslednata se turka da vleze preku red.

Vleguva prvata i veli
" Jas pope , imam fateno p...s samo so eden prst. Popot i veli da go mrcne prstot vo svetata voda i grevot kje bide izbrisan.

Poslednata seuste se turka da vleze preku red .

Vleguva vtorata i mu veli:
Jas pope imam fateno p...s so cela raka. Popot i veli da ja mrcne rakata vo vodata i se kje bide vo red.

Popot gleda deka cetvrtata seuste se turka i ja prasuva zosto ne go ceka redot ?
Taa veli :

"Aman pope , daj da napravam gargara zasto ovaa pred mene treba da go mie gazot !

:muahaha: :hahaha:
Последна промена: 17 Јун 2011 19:27 by Nataly.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi, Frenky, macika, Frogy, Helix and this user have 3 others thankyou

Ре: Еротски или секси вицови 19 Јун 2011 03:30 #142271

 • Frogy
 • Frogy's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Full Time Mother
 • Теми: 1585
 • Thank you received: 1152
 • Карма: 21
Си бил еден циган никако неможел да ја натера жена му орално да го задоволи.Отишол на лекар и му го кажал проблемот,тој му дал некои апчиња за зголеување на пенисот за да изгледа "попривлечен" но тоа не помогнало.Пак му се вратил на докторот по неколку дена ,докторот му рекол неможам стручно никако да ти помогнам но ете ке ти помогнам еден рецепт што ми помогна мене кај жена ми-Ке го намачкаш со еурокрем и ке ми кажиш дали нема да сака!!:skok: Циганот се врака по 1 недела,пак со наведната глава и докторот го прашува-И КАКО??Бидна?? Циганот нервозен одговорил--Докторе супер работа,ама жена ми неможе ред да фати од децата!!:blink: :blink:


Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има....
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Еротски или секси вицови 19 Јун 2011 03:46 #142273

 • Frogy
 • Frogy's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Full Time Mother
 • Теми: 1585
 • Thank you received: 1152
 • Карма: 21
Разговараат Мујо и Хасо:
- Си забележал ли дека кондомите на дното имаат сериски број како на цигарите?
- Невозможно, тоа никогаш не сум го видел.
- Јасно е дека не си го видел, кога не си морал кондомот да го одвиткаш докрај.

:tupco:

Се сексаат Мујо и Фата кога таа него
-Мујо дали знаеш дека се сексаш како мобилен телефон??
На тоа Мујо
-Што драга зарем толку добро вибрирам??
Фата
-Не,Губиш сигнал кога си во тунел!!!!

:rofl:

Доага Мујо на доктор и му го кажува проблемот

-Помагајте докторе премногу сум преокупиран со секс
Докторот
-Колку пати на ден имате секс?
Мујо
-Два пати
Доктор
-па тоа не е многу
Мујо
-Не е докторе,ама јас и два пати имам секс и со секретарката на работа!
Докторот
-Е тоа е нешто друго...тоа е премногу
Мујо
-Аааа тоа не е се,два пати тоа го правам и со проститутка!!
Докторот
-Незнам што да кажам господине,незнам како да ви помогнам ,морате да ги превземете работите во свои раце...

Мујо
-И тоа докторе го правам ,исто по 2 пати на ден ! :otpozadi:


Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има....
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Frenky, Helix

Ре: Еротски или секси вицови 24 Апр 2012 04:20 #195917

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
- Зошто вегетаријанка е тивка за време на секс?
- Не сака да признае дека ужива во месо.

:zelen:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Еротски или секси вицови 23 Јул 2012 02:49 #208018

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
Мажот страсно води љубов со жена му. После некое време и вели:
- Срце, ај ако сакаш подрашири ги уште малку нозете.
После некое време пак.
- Срце, ај ако сакаш подрашири ги уште малку нозете.
Добро бе ти, што сакаш, и јајцата да ми ги ставиш?
- Не бре, сакам да ги извадам!


Му го испушила студентката на професорот и од како голтнала професорот ја прашал:
-Тоа е се или мислиш дека знаеш за поголема оценка?


Nakon jedne lude i strastvene noći upita on:
- "Draga, jesam li ti ja prvi?"
Ona ga pažljivije pogleda i kaže:
- "Pa i moguce! Odnekud si mi poznat."
The administrator has disabled public write access.

Ре: Еротски или секси вицови 09 Фев 2014 17:53 #248498

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Мујо и Хасо правиле муабет на кога му е поголем. Мујо кажаја:
- Мој ти е болан 15.
На тој Хасо кажаја:
- Мој е 37.
- Абе ај не л’жи! Ај соблечи се да виду!
Хасо се соблекја, к’т да види Мујо - пинцорац! Па га прашаја:
- Добро бе Хасо, па с’с што га мери?
- Како с’с што? Па с’с топломер!
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.