Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: Правилник за огласник - подарувам

Правилник за огласник - подарувам 17 Сеп 2010 20:51 #52856

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7934
  • Thank you received: 5653
  • Карма: 121
Форумскиот огласник е наменет за продажба, купување или подарување на разни предмети, облека, обувки и др. кои се наменети за најмладите.
Сите огласи од комерцијална природа за огласување на лични бизниси или предмети кои не се наменети за дечињата ќе бидат бришени.
Исклучок се домашни миленици, кои можат исто така да бидат огласувани.

Управата на сајтот го задржува правото да го уредува и адаптира форумот, да ги прегледува, одобрува, брише огласите како и да го укине овој подфорум, без претходна најава или објаснување.
Управата на сајтот не е одговорна за веродостојноста на огласите, квалитетот на огласените предмети, како и за понатамошниот договор меѓу заинтересираните страни.

од сајтот Родители и деца
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 17 Сеп 2010 20:55 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.