ТЕМА: Моментално читам...

Моментално читам... 23 Ное 2019 07:22 #255545

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Како за почеток ,интересна е
https://images.app.goo.gl/wPD8MnnjwTU1GZQc8
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 23 Ное 2019 07:25 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Моментално читам... 10 Јан 2020 18:31 #255552

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7935
 • Thank you received: 5654
 • Карма: 121
Шепкачот од Алекс Норт
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Моментално читам... 20 Фев 2020 20:33 #255560

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Само што ја завршив НА БАЛКАНОТ И ДОЖДОТ МИРИСА ПОИНАКУ - ГОРДАНА КУИЌ
Прекрасна приказна. Не сакам историски ама ова беше realistic fiction.
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Последна промена: 20 Фев 2020 20:34 by Cinnamon.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Моментално читам... 30 Апр 2020 23:08 #255618

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Верити од Колин Хувер
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Моментално читам... 01 Мај 2020 08:23 #255624

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7935
 • Thank you received: 5654
 • Карма: 121
добра е. мене ме бендиса ептен, иако по нет читам и доста негативни критики.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Моментално читам... 28 Ное 2021 21:23 #255628

 • desi4ka
 • desi4ka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 43
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
Плачот на срната
The administrator has disabled public write access.

Моментално читам... 28 Дек 2021 22:00 #255629

 • desi4ka
 • desi4ka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 43
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
Solta vo moreto
The administrator has disabled public write access.

Моментално читам... 30 Дек 2021 17:46 #255630

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7935
 • Thank you received: 5654
 • Карма: 121
Vo imeto na predcite od Tes Geritsen.
Tes e malku mracna i krvava ama pa jas sakam takvi trileri :)
Do sega site nejzini sto gi kupiv gi procitav. Mislam deka samo edna vo izdanie na Matica ja nemam.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: desi4ka

Моментално читам... 25 Јан 2022 14:49 #255632

 • desi4ka
 • desi4ka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 43
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
Сенка од Лаш Кеплер
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот