Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: ВАЖНО!!!

ВАЖНО!!! 08 Јун 2015 14:47 #254706

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Поради огромниот број спамери на форумот, од денес е воведена опција која оневозможува да се пишува на форумот или да се отвораат теми, ако немате ниту еден пост.
Затоа, доколку некој нов член сака да постира и забележи дека не може нека прати приватна порака до мене или другите администратори со која ќе не извести дека е нов член, а не спамер и ќе му овозможиме да пишува.
По некое време оваа опција ќе ја укинеме. Ова за сега беше едино решение против спамерите.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: blair waldorf

Ре: ВАЖНО!!! 24 Авг 2015 12:41 #254948

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Уште едно потсетување за новите членови. За да ви се овозможи пишување на форумот, ве молам пратете Приватна порака до администраторите.
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Последна промена: 24 Авг 2015 12:41 by Cinnamon.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.