Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: Состави реченица од означениот слог

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 09:11 #180547

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
јес да сум на топло ама сега и ја несфатив кој збор е последен :tupco:

Ако е риба, нека биде баритОН
Ако е абецеда, нека биде давЕЖ
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 09:15 #180551

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Леле, ја измешав работа. Абецеда е, ама изгледа имам некој проблем со видот.
И што да правам ја сега со давЕЖ?


еЖЕ
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 09:22 #180559

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
добро е се опраивме :rofl:

женЧЕ :rofl:
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 09:23 #180560

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Аха, дур не дојде микимаус да види што изнапишав.


чешал
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 09:27 #180566

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
:hahaha:

алуминиУМ
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 09:49 #180571

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Мене три поста јабана ми отидоа. И компјутерот го рестартирав. Дефинитивно има некој проблем.


умоболЕН
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 10:03 #180574

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Аууу Барт се шашардиса скроз :hahaha:

енциклопедиЈА
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 10:09 #180576

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Ќути, ќути...ама не сум ја крива, компјутерот е :sram2:

јабаНА
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 11:54 #180584

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Незнам до што ќе да е,пола саат се мучам да се укључам на форумов :zid:
у контекс на муабетот:
намќОР
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 12:10 #180588

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Ако ти е за утеха, мене цел ден нешто ми прекинува, ми дава пола постови, куцам во празно....изгледа многу снег на форумов напаѓал???


оргиЈА
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 13:36 #180604

 • Eli23
 • Eli23's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Mlada, zgodna i neophodna! :)
 • Теми: 511
 • Thank you received: 521
 • Карма: 5
ah bart tebe se tamu nesto ti e pametot ;)

jaguLA
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 14:10 #180612

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Секој со својата мака :tazna:


ластовиЦА
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 18:18 #180638

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Немој да пачеш,затоа што си
цАР
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 03:26 #180650

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Добро утро

аргАТ
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 04:01 #180660

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Ај добро утро. Како сте денес?


атмосфеРА
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 04:06 #180662

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Одлично, еве на

рабоТА
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 04:25 #180674

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Значи работно а? Ај да ве почастам по една

татлиЈА :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 05:10 #180684

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Ау Буби немој жити се денеска сум на протеини, ако сакаш може да ме понудиш со едно

јајЦЕ :muahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 06:09 #180698

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
ау микимаис ИЗВИНИ, сакаш дури едно

цеЛО? :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 06:23 #180701

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
За ручек може едно цело јајце, а за вечера може Буби да частиш еден

лосОС
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 06:39 #180708

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Ќе ми биде

особеНО

чест и задоволство да го направам тоа за Вас г-ѓо микимаус :srce:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Cuvce

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 06:43 #180710

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Тоа ќе биде толку сочно и вкусно подготвен лосос, што нема да биде потребен

нОЖ
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 07:38 #180724

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
За да се стоплиме ќе го распалам огнот со

ожЕГ

вистински збор е ова жими се :muahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 08:50 #180736

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
mikimaus wrote:
За да се стоплиме ќе го распалам огнот со

ожЕГ

вистински збор е ова жими се :muahaha:
:laugh: :laugh:

Ти верувам егоисТУ еден :muahaha:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Cuvce

Ре: Каладонт 15 Фев 2012 10:44 #180769

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
тупаниЦА

за сите што не оставија сами со Буби да ја играме играва :kamsik: :zelen:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Најново на форумот

 • No posts to display.