Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: Состави реченица од означениот слог

Ре: Состави реченица од означениот слог 03 Мар 2012 13:08 #185754

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
ne veruvam , pa nema NOnstOP Bart da ja davaat na tv :)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 04:43 #185800

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
оПА бато, да не си ми малце љубоморна? Наредниот пат ќе те викнам со мене:love:
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 05:03 #185803

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
bart srcka, bidi PAmetNA,kakva ljubomora, sakav da kazam vesti ne repriziraat
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 05:13 #185814

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
барт била на ТВ, навистиНА?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 06:35 #185845

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
намесТО мене тие го снимаа мојот директор, срам да им е.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 07:40 #185868

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
токмаЦИ низаедни :ljutko: срам да им е
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 08:16 #185884

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
ако, ако, не сум јас цициЈА. Него, какво е убаво времето надвор...милина
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 04 Мар 2012 08:17 by bart.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 08:40 #185890

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
јасНО дека не си циција, али поубаво тебе да те снимеле :love: Времето надвор е лудница :skok:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 08:44 #185894

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
More i ova ne cini, preku den 20 stepeni, a noKE smrznuvacka, glavava mi puka :zid:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
Последна промена: 04 Мар 2012 08:45 by Elka.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 09:07 #185899

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
ако ти е ладно земи си ќеБЕ
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 09:08 #185900

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
aj da svrtam malku
da ne beSE nekoj vo park?
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 04 Мар 2012 09:10 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 04 Мар 2012 10:26 #185916

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
јас не, би сакала да шетАМ, ама не сум таа среќа.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 07 Мар 2012 16:11 #186834

 • bilni
 • bilni's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 200
 • Thank you received: 122
 • Карма: 0
ama da mi e poblicKU rado bi otsla ama ne mi e i nemam so sto
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Мар 2012 09:02 #187721

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
сите кубуриМЕ со време- каде има да се купи (време)?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Мар 2012 09:04 #187724

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
и меНЕ ми фали време, а и некој да ми зачисти по дома :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Мар 2012 09:08 #187727

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
е, немОЈ сега преку ред- знаеш ли од кога јас се молам по луѓе за помош за зачистување?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Мар 2012 16:38 #187894

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
од молење фајде нема, си засукав попладне ракавите и пиц пец направив, сега го заспав малово и уште малку ојдОВ на спиење :zzz:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Мар 2012 16:56 #187902

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
I jas bi da ojdam na spienje, ama oVA forumov mi e dosta zarazen....
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Мар 2012 16:57 #187903

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
bravo mikimaus , e OVA ti se vika vrednoka , ama pak ke kazam koj videl air od sekojdnevno cistenje
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 13 Мар 2012 03:27 #187941

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
ваКА кога те читам, во право си, само што си исчистил, па треба да чистиш :poimnemam: крај нема
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 13 Мар 2012 03:57 #187947

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
КаКО да биде чисто, кога ти чистиш, а зад тебе растураат :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 13 Мар 2012 05:48 #188014

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
а, како да чистиш коГА е ваков убав ден измислен за шетање, на пример.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 15 Мар 2012 03:22 #188537

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Нешто се успорила играва, да почастам една газоЗА у кафанче, да се расониме малце? :rofl:


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 15 Мар 2012 04:15 #188551

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Јас сум повеќе да пиеме заедНО едно кафе за расонување.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 15 Мар 2012 06:23 #188629

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Јас пијам топол салеп, нешто грло бе боли и НосОТ ми е затнат :)
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.