Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: Состави реченица од означениот слог

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 14:18 #184197

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Е сега да збеснеш- таман работа. Него што да пишам ја сега на АШ- нема виШЕ?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 25 Фев 2012 14:19 by bart.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 17:44 #184225

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
шетаЛЕ,и те како па сеа сите спијат
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 26 Фев 2012 09:42 #184300

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
"Летаат" деновите, месеците..., доаѓа сезоната пролет-лето... Време е да се мисли на фигураТА и на телото и кондицијата :da:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 26 Фев 2012 12:16 #184305

 • marina_m
 • marina_m's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 79
 • Thank you received: 6
 • Карма: 1
TAjnata e vo DIeta
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 10:12 #185029

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Друшки нешто никој не ја игра играва, вака таКА ќе отиде во архива
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 10:36 #185036

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
КакВА архива? Ова е само мала пауза.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 10:45 #185038

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Каква пауза немојте вакВИ работи :zelen: Ај ќе ве освежам во кафанче, да ве вратам на прав пат :rofl:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 11:20 #185049

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
А ја па си викАМ кој да се препознае.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 15:18 #185108

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Амори Барт, кај го смисли слогОВ за составање реченица? :kamsik: Што да смислам на АМ?
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 15:19 #185111

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Klaudija, ovAJ, pa AMpula da receme e na AM :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 15:24 #185113

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
АјДЕ сега ќе се поправам. :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 15:26 #185114

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
девојКИ гзов плескаица ми се напраи, 3 саати ги одседнав на фризер :blink:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 15:42 #185116

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Mikimaus, barem vredese cmaenjeto na frizer??
Sega fativ kikiriKI da grickam, pa kafe ke varam.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 15:58 #185118

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Па да ти кажам право голема работа завршив, вадев прамени, па се фарбав, па се шишав. ;)
Инаку за вечера си купив кифЛА со маслинки и со сласт си ја искркав.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 29 Фев 2012 17:13 #185130

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
и ладНА да не правеше? Ај честито нова фризура.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 01 Мар 2012 11:53 #185297

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Видиш уште тоа не стигнав да направам го затвараа салонот :hahaha: Него кармин намачКА? Кога да те чекаме на ТВ?:zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 01 Мар 2012 12:05 #185301

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
намачкав, а богами и кошулата ја намачкав, и цела се испошлапав каКО прасе, само за на тв сум сега.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 01 Мар 2012 13:52 #185320

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
КоГА да те гледаме? :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 01 Мар 2012 13:57 #185323

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Обавезно да те гледаме! Сигруно ќе бидеш многу галантНА!


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 01 Мар 2012 14:12 #185326

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Аха баш, ај може најпосЛЕ и да не ме снимиле :rofl: кој знае???
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 01 Мар 2012 17:18 #185339

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
А за што всушност станува збор? Каде ќе те има? ЛеЛЕ ќе пукнам што не сум во тек. :mdf:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 02 Мар 2012 03:49 #185387

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
леЛЕ, молим те не пукај... Снимаа вчера на работа за новите автобуски линии, а шалтерот им е одма до мене. Може ме фатиле во кадар, ама и јас не видов :zid:
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Состави реченица од означениот слог 02 Мар 2012 04:19 #185401

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Доста лелекаТЕ - ќе има и други прилики сигурно! :zelen:


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 03 Мар 2012 04:56 #185674

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Сигурно, сигурно, па пак ќе не` даваат на телевизиЈА, може и на реприза.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 03 Мар 2012 09:34 #185719

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
јасНО е ко ден,ќе бидеш видена :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.