Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Запомни ме

ТЕМА: Состави реченица од означениот слог

Ре: Каладонт 10 Фев 2012 23:05 #179820

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
orEV
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 05:30 #180261

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Никој овде не си игра?

евергрИН
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 06:38 #180272

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
интиМА
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 06:48 #180273

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
МагаРЕ
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 06:50 #180276

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
рефорМИ
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 06:54 #180279

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
МирИС
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 06:57 #180281

 • None-bt
 • None-bt's Avatar
 • Offline
 • senior
 • crazy family :-)
 • Теми: 1428
 • Thank you received: 922
 • Карма: 7
iskRA
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 07:01 #180283

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
РадоСТ
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 09:46 #180340

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
старЕЦ
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 10:14 #180346

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
mikimaus ја нема bart? :laugh:

:laugh: не ми текнува друг збор :wtf:

еципЕЦ
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 10:38 #180354

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Бааарррртт каааде сиииииии????? :laugh: Барт не замени за асоцијации :zelen:

Нов збор

деТЕ
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 10:42 #180355

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Или штрајкува пред влада или дава рецепти за зелки по комишии :laugh:

телефОН
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 11:50 #180364

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
ономатопеЈА
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 12:36 #180370

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
јарЕЦ :skok: -се зезам :hahaha: јагоДА
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 13:52 #180378

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Ја ме ја, требев ориз за сарма :unsure:


далечиНА
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 13 Фев 2012 14:18 #180385

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
нараквиЦА
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 04:36 #180446

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Барт се крчка ли сармата?? :)

царстВО
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 04:43 #180448

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Не, дај ваму- дај таму, останав без зелка. Затоа има пиле на мени.
Пеперутче, има нови правила- мора прво лав муабет па после збор:roll:

водоинсталатЕР
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi, butterfly87

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 04:51 #180454

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Јадецот кој го доби? ;)

ерЕС
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 05:01 #180463

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Меги- кучето:what:

ескадриЛА
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 06:55 #180495

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Барем Меги лесно ќе ја излажеш :rofl:
лаВ
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 08:21 #180531

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Ќе и` дадам коска, гарант нема да одбие.:zelen:
Него какво е времето надвор?


автомобил
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 08:42 #180537

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Ладно -4

ИлјаДА
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 08:46 #180538

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Надвор е грч ладно и замрзнато, Барт со твојата историја на паѓање би ти ги препорачала овие кондури

дАБ
Последна промена: 14 Фев 2012 08:48 by Cuvce.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Каладонт 14 Фев 2012 08:49 #180539

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Леле Микимаус шо ти е? Ти замрзнал мозокот од ладно?:blink:
Како од илјада дојде до кондури?


риба


леле, мене сега ми се појави дабов, ми пишуваше само кондури.:zid:

Уште една дополна: Ти сакаш да се убијам со такви кондури? Па, ја на рамно правам харакири.
Пак дополна: Мојот мозок замрзнал

абецеДА нека биде тогаш
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 14 Фев 2012 08:56 by bart.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.