Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Едвај чекам...

Едвај чекам... 28 Дек 2009 14:34 #7036

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4990
 • Thank you received: 5193
Еве една стара тема, на која пишувајте што е тоа што чекате поскоро да ви се случи.

Еве јас прва ќе почнам. Едвај чекам да помине целиов месец што следи, ќе си дојде мм, ќе се роди сонцето на тета.
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 28 Дек 2009 15:15 #7066

 • Mama Nata
 • Mama Nata's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Принцот на мама,роден е 15.07.2007г.
 • Теми: 28
едвај чекам да заврши годинава многу лоша година ми беше
ПРИНЦОТ НА МАМА, РОДЕН Е НА 15-07-2007
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 28 Дек 2009 15:31 #7072

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
Edvaj cekam da ja odbranam magisterskata i da mi padne toj kamen od dusata.

No pred se edvaj cekam da ostanam trudnicka, i jas konecno da go osetam bebeto vo meseto i da se raduvam na pristignuvanjeto na svet na najmiloto nesto.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 28 Дек 2009 15:34 #7079

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3879
 • Thank you received: 1773
Едвај чекам Ива да се врати од Битола (веќе се на пат - во близина на Велес). Јупиии, ми фали пуфката на мама да си ја изгушкам...
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 28 Дек 2009 21:00 #7348

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1647
 • Thank you received: 569
Едвај чекам да дојде пролет.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 28 Дек 2009 21:02 #7351

 • biljann
 • biljann's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Welcome to Bibkoland!
 • Теми: 857
 • Thank you received: 372
едвај чекам да заврши(се надевам успешно)испитната сесија
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 28 Дек 2009 22:46 #7387

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
Prekrasna tema mi falese,jas sekogas sum nestrpliva,pa sekogas edvaj cekam nesto...


Sega edvaj cekam da se seleme vo kukata veke
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 29 Дек 2009 00:07 #7429

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7860
 • Thank you received: 5646
утре :)
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 29 Дек 2009 01:20 #7482

 • adi
 • adi's Avatar
 • Offline
 • new born
 • nenaspieni ama srekni
 • Теми: 79
 • Thank you received: 9
Да заспијам и да се разбудам наредното утро
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 29 Дек 2009 14:28 #7703

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
mila`s mum напишал/а:
Едвај чекам да дојде пролет.
Isto i jaaaaass :cheer:
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 29 Дек 2009 14:35 #7710

 • anusska
 • anusska's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1170
 • Thank you received: 457
Сега 1-ви јануари и да видам како ќе реагираат дечињата на подароците од Дедо Мраз...
Роденденот на Тамара....
После тоа, снег :), па да одиме на скијање....
Роденденот на Лука..
Роденденот на Матеа...
А после пролет ;)
*** девојката 09.01.2002 ***
*** идната дама ;) 20.02.2006 ***
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 29 Дек 2009 14:36 #7712

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
Posto denes si ja predadov poslednata seminarska, edvaj cekam da ja branam vo januari i da zavrsam so toa
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 30 Дек 2009 15:15 #8303

 • SandraА.
 • SandraА.'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • Whatever u give a woman, she will make it greater*
 • Теми: 500
 • Thank you received: 50
Edvaj cekam da odime vo Berovo, nekako sum mnogu vozbudena. Konecno na mirno i zdravo mesto:)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 30 Дек 2009 15:26 #8312

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 952
 • Thank you received: 337
Praznicive za da se odmoram
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 30 Дек 2009 15:47 #8329

 • saligrem
 • saligrem's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 993
 • Thank you received: 87
edvaj cekam da djde 31 da se odmoram od rabota malku
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 30 Дек 2009 15:50 #8334

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
isto i jas saligrem
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 30 Дек 2009 15:53 #8338

 • Mila87
 • Mila87's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 137
 • Thank you received: 23
Да помине утре, ми изгледа ќе биде напнат и безврска ден :dry:
The administrator has disabled public write access.

Одг: Едвај чекам... 12 Јан 2010 01:54 #13483

 • Biljana
 • Biljana's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 41
 • Thank you received: 2
Jas edvaj cekam da pomine zimava i da dojde prolet. Se mrdnav od ova sedenje doma i zastituvanje od gripovi i nastinki.Taman na prolet ke poprasneme i ke bideme spremni za setanje.
[link=http://lilypie.com] [/link]
[link=http://lilypie.com] [/link]
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Едвај чекам... 21 Окт 2010 12:44 #63482

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4990
 • Thank you received: 5193
Едвај чекам вторник да дојде :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 21 Окт 2010 13:20 #63492

 • Ane M
 • Ane M's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 355
 • Thank you received: 46
Едвај чекам да ослабнам :ohmy: :P
<a href="lilypie.com/"><img src="lb2f.lilypie.com/2AXYp1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Second Birthday tickers" /></a>
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 21 Окт 2010 13:26 #63495

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2766
 • Thank you received: 642
edvaj cekam da gi otvorime kartite so edna licnost sto mi se krie i odbegnuva :angry:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 21 Окт 2010 14:03 #63532

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 952
 • Thank you received: 337
vikend :poimnemam:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 21 Окт 2010 15:31 #63580

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
Да излезам после. Досадно ми е дома.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 21 Окт 2010 15:45 #63587

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
...да заврши работниов ден :fijuk:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 21 Окт 2010 20:30 #63704

 • jasmina 25
 • jasmina 25's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 802
 • Thank you received: 64
da se sredat mnogu raboti i ednas na raat da si legnam i da stanam....
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.